Anadolu Harikalar Diyarı
Kayseri'de bugün hava sıcaklığı 34,2°C
Anadolu Harikalar Diyarı
ANASAYFA
Anadolu Harikalar Diyarı
Anadolu Harikalar Diyarı
Anasayfa  /  ANASAYFA  /  HAKKIMIZDA
Veteriner Hizmetleri
Diğer Tesislerimiz
Veteriner Hizmetleri binasında 4 adet Müşahade Odası, 1 adet Laboratuvar, 1 adet Röntgen Odası, 1 adet Muayene Odası, 1 adet Sterilizasyon Ünitesi ve 1 adet Ameliyathane bulunmaktadır.
Laboratuvarda çeşitli noktalardan aldığımız numuneler ile kültür ekimi ve mikrobiyolojik analizler yapılmaktadır. Bunun yanı sıra ameliyat ve muayene öncesi Biyokimya cihazımızda çeşitli parametreler ile kan sayımı cihazımızda Hayvanat Bahçemizde bulunan hayvanların ve sokak hayvanlarının testlerini yapmaktayız.
Sterilizasyon Ünitesinde, personelin kıyafetleri, hayvan yemlik ve sulukları, ameliyathane ekipmanları, laboratuvar malzemeleri ve müşahade odalarında kullanılan malzemelerin rutin olarak hidrojen peroksit ve buhar otoklavin ile sterilizasyonu sağlanmaktadır.
Ameliyathanemizde, yetişkin ve pediotrik anestezi cihazlarımız, aseptizör, kater gibi cihazların yardımıyla operasyonlar yapılmaktadır. Kısırlaştırma, amputasyon, doğum, kırık tedavisinde platin uygulaması, açık yara tedavileri ve pansumanlar yine bu Ameliyathanede yapılmaktadır. Ön muayene salonunda ise işyeri hekimimiz personelin sağlık sorunlarına müdahale etmektedir.

Otobüs Hareket Saatleri

Raylı Sistem Hareket Saatleri
İletişim Bilgileri
Telefon : 0352 241 11 01
Faks :
E-mail :
Anadolu Harikalar Diyarı
ANADOLU HARİKALAR DİYARI
Copyright© 2013 All Rights Reserved
web_tasarım_medyatör